SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Flakongställ 1775168
nr 177 5168
Flakongställ
Silver, 1800-tal, L.25
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 september 2002
22/9 03:47:53
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.